Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: Finance Director, Praha

Pozice:
Finance Director
Zaměstnavatel:
Getinge Czech Republic, s.r.o.
IČO:
03053601
Oblast (okres, kraj):
Praha
Obor práce:
Finance
Nejnižší požadované vzdělání:
Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
60530
Popis práce:

kontaktní osoba: JUDr. Jiří Gorčík, e-mail: j.gorcik@radapartner.cz
1.kontakt: e-mailem

upřesňující informace:
Pracovní pozice: Finance Director
Náplň práce / odpovědnost za:
• plánování, řízení, koordinace a kontrola účetních operací zaměstnavatele;
• plánování, řízení, koordinace a kontrola finančních operací zaměstnavatele;
• posuzování finanční situace zaměstnavatele;
• příprava a řízení rozpočtů, kontrola výdajů, zajišťování účelného využívání zdrojů;
• dohled nad finančními operacemi;
• vedení managementu v oblasti finančního plánování a analýz;
• kontrolu všech činností v oblasti FP&A, finančních transakcí, účetních operací (obecné, nákladové, závazků, pohledávek, daní a pokladny) a auditů, kontrola souladu s příslušnými předpisy v této oblasti;
• včasné předkládání všech potřebných finančních výkazů a dalších výkazů a dokumentace pro účely reportingu;
• vyvíjení a zavádění účinných systémů kontroly a postupů v oblasti finanční a účetní u zaměstnavatele;
• efektivní spolupráci s obchodním oddělením s cílem zajistit splnění požadavků na výkaznictví a prognózy pro všechny oblasti zisku (P&L), rozvahy, statistiky a klíčové programy;
• spolupráci se všemi obchodními řediteli;
• práci s týmem podřízených zaměstnanců s cílem zajištění neustálého profesního rozvoje a efektivní komunikace;
• udržování zdokumentovaného systému účetních zásad a postupů a dodržování všech termínů pro podávání zpráv vedení;
• spolupráci s externími auditory s cílem zajistit, aby všechny finanční výkazy a činnosti byly v souladu s obecně uznávanými účetními zásadami (G.A.A.P.) a mezinárodními účetními standardy (IAS);
• za přípravu potřebných informací pro auditory.
Požadavky:
• vysokoškolské vzdělání nejméně bakalářské, s ekonomickým nebo obdobným zaměřením (např. finance účetnictví);
• praxe min 15 let v oblasti finančního účetnictví a výkaznictví podmínkou;
Vysvětlivky viz 2. strana (nebo poslední strana).
Zaškrtnutí platí křížkem i zatržením, oboje má ve formuláři stejný význam.
Dokument je platný dnem vydání
• praxe minimálně 10 let v oblasti řízení podmínkou, z toho nejméně praxe 7 let v manažerské pozici (řízení dalších podřízených zaměstnanců) podmínkou;
• praxe minimálně 5 let na pozici Finančního ředitele podmínkou;
• praxe na pozici hlavního účetního podmínkou;
• praktické znalosti a zkušenosti v oblasti finančního plánování a analýzy;
• výhodou praxe a zkušenosti v oblasti zdravotnických prostředků nebo zdravotnictví, nejlépe v rozsahu 5 a více roků;
• zkušenost se spoluprací s nadnárodní zahraniční mateřskou společností podmínkou;
• vysoká úroveň povědomí o etice a dodržování předpisů;
• Výborná aktivní znalost angličtiny (slovem i písmem) – vyžadujeme mezinárodní certifikát prokazující jazykovou znalost alespoň v úrovni C1;
• Výborná aktivní znalost ruštiny nejméně na úrovni rodilého mluvčího (slovem i písmem) – vyžadujeme mezinárodní certifikát prokazující jazykovou znalost alespoň v úrovni C2;
vzhledem k regionu (pozice je určena pro regiony Česká republika a Srbsko) je požadována rovněž aktivní znalost srbštiny.

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
JUDr. Jiří Gorčík
Telefon:
+420 737 634 580
Počet zobrazení inzerátu:
462×